STEPPER Hakkında

STEPPER EYEWEAR Seçkin gözlükoluşturulması ve gözlükçüler ileyakın profesyonel ilişkiye bağlılığı ile onun yararları elde etti optikdünyasındamarka. 1970şirket plastik kalıp teknolojisi ve Hans Step dereceli bir gözlükçü bir uzman arasında bir ortak girişim olarak Almanya'da kuruldu .

Hans Step Aralık 1935 yılında doğdu . Babası Stuttgart , Almanya'da küçük bir dükkan ile bir gözlükçü oldu. O bir dağıtım optisyen olarak çırak oldu . Bu süre zarfında , bir ilgi ve optik çerçeveleri ile tasarım ve işçilik için tutku gösterdi 1958'de Helsinki, Finlandiya'da ısmarlama gözlük tasarım ve zanaat davet edildi .

1961 yılında Almanya'ya döndü ve başarılı Usta Optisyenlik olarak son bir mezuniyet ile yaptığı mesleki eğitimini tamamladı .

Onun misyonu yerine - babasının tavsiyesini aşağıdaki - enjeksiyon kalıplama ile plastik çerçeveleri imalatı ve Asetat levhalar kesmegeleneksel yöntemini kullanarak değildi. Onun eşsiz kare ileridekez vardı . Bunlar yerinegeleneksel düz görünümünü gösteren dahayüz çevresinde heykel edildi . Ancak plastik çerçevelerküresel pazar karşılamak için yeterli değildi - Metal 1993'ten itibarentrend oldu.

YENİ UFUKLAR EDEBİYAT ile birleştikten sonra o plastik üzerindeeski moda odak alternatifler için baktım . Emindi ve STEPPER bir malzeme odaklı bir marka daha olabilir tespit oldu.

ÇEŞİTLENDİRME En başarılı - çerçevesiz Beta - Titanyum modellerien önemli şey Grilamide ( TX5 ) / Titanyum , tam Titanyum kombinasyonları ilekoleksiyon çeşitlendirmek için kullanılabilir tümteknoloji ve malzeme kullanımı , ve .

Bizim STEPPER ekibi 2000 yılından bu yana Hans Step anlamıylafabrikada , Çin'de çoğunlukla yaşıyor . Hans için daha iyi bir yol bulduk olamazdı eller tasarımı üzerinde kontrol , araştırma , geliştirme , üretim , kalite kontrol , ve - en son değil müşteri hizmetleri. Hans Step ona ve bunların doğrudan müşteri odaklı tavırları çevresindekiekibi ve sağişi yaparken onların memnuniyeti gurur duyuyor . Ancak, bir STEPPER yeterli değildir. Onun kızı Saskia 2011 şirket orta katıldı . O satış , tasarım , pazarlama ve müşteri ilişkileri ile yakın işbirliği içinde Almanya'dan çalışır.

" Toplumsal cinsiyet ve bölgeye göre en iyi uyan açıları burun , bilgi üzerine bir iyi bir uyum standart bir burun nöbetleri içinfark yaratıyor . "


info@steppereyewear.com Ajans 365